Ribas Hotels Group приєднується до програми лояльності Fishka!

І так кожного періоду користування пакетом послуг об’єм мобільного Інтернету може збільшуватися залежно від інтенсивності користування. В Черкаській обласній державній адміністрації відбулась зустріч Романа Боднара, голови Черкаської ОДА, та Ісмета Язиджи, головного виконавчого директора lifecell. Учасники зустрічі обговорили плани щодо подальшого розгортання 4G-покриття в регіоні та впровадження спільних smart-проектів у Черкаській області. Також під час заходу було підписано Декларативну угоду про співпрацю. Діджитал-оператор lifecell запускає «Віртуальний номер BiP» — послугу, яка дозволяє придбати та користуватися українським номером у будь-якій частині світу за «домашніми» тарифами України.

 • Lifecell розуміє, наскільки важливий зв’язок для людей під час війни.
 • Представив пересувну телефонну будку, що «мандрувала» містами Західної України та дарувала мешканцям можливість безкоштовно поспілкуватися зі своїми рідними та близькими, які перебувають за кордоном.
 • Конкурс «Top Ranking Performers» – одна з найбільш значущих подій у світовій індустрії контакт-центрів, що проводиться щорічно, починаючи з 1999 року.
 • У відповідь на трагічні події у рамках соціального проєкту «Турбота крізь кордони» lifecell нарахував усім абонентам на території Туреччини 10 хвилин для дзвінків у роумінгу, щоб вони могли вийти на зв’язок із рідними та близькими.
 • Зручність сервісу підтверджує його популярність серед користувачів.
 • У Херсоні та на Харківщині команди оператора роздають місцевим жителям стартові пакети, щоб вони могли спілкуватися з рідними й близькими.

Lifecell був першим оператором зв’язку, який запустив в Україні швидкісну мережу третього покоління 3G+ (технологія 3-Carrier HSDPA). Завдяки триканальній передачі даних ця технологія забезпечує високу пропускну спроможність і, як наслідок, можливість розвивати швидкість мобільного інтернету до 63,3 Мбіт/с. Наразі компанія lifecell проводить тестування потенціалу та швидкості http://radioistocnik.info/2023/02/07/kredit-onlajn-na-kartu-v-ukraini/ технологій 4G і 4.5G, які вже показали визначні результати. Для цих абонентів у lifecell діє тариф «Дзвінки всім», а тепер доступні ще й послуги для користувачів цього тарифу – «Рік розмов» або «Півроку розмов». Завдяки цим послугам абоненти оператора можуть не тільки зекономити на дзвінках на всі напрями по Україні, але й на 6 або 12 місяців забути про поповнення.

Всі новини

Із розгортанням мережі 4G українці споживають усе більше дата-трафіку. Абонент lifecell, що користується мобільним інтернетом, в середньому споживав 3,6 ГБ трафіку; у квітні 2019 р. Цей показник становив 6,5 ГБ; а цього року на одного дата-користувача у квітні припадає вже 10,4 ГБ. Зараз для роботи 4G в «підземці» оператори почали використовувати частоти в двох діапазонах 1800 МГц та 2600 МГц, що дозволяє забезпечити кращу якість та швидкість мобільного інтернету.

myfishka.com регестрация

Незважаючи на збитки, яких зазнала компанія у другому кварталі,ми передаємо 40 мільйонів гривень через фандрейзингову платформу UNITED24 на відновлення мобільної інфраструктури нашої країни після війни. Адже наше серце більше за наш гаманець, і воно належить незалежній, мирній та процвітаючій Україні», – зазначив Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell. «Я дякую компанії lifecell, яка долучилася до благодійної допомоги через національну платформу UNITED24. Завдяки їй відновлення та розвиток цифрової інфраструктури держави відбудуться у рази швидше.

Повідомлень з 576 по 600 із 1,657

Мобільний оператор запускає акцію, в межах якої абоненти зможуть приймати вхідні дзвінки в 12 країнах без додаткової плати, якщо вони сплатили свій пакет послуг. За першу транзакцію на суму від 100 грн користувачам нараховується бонус – 5 ГБ мобільного інтернету на 10 днів без додаткової плати. Мобільний платіжний сервіс Paycell, за допомогою якого можна зручно та безпечно здійснювати усі найпоширеніші фінансові операції в смартфоні, знову доступний для абонентів lifecell. Реєстрація мобільного номеру забезпечує найбільший захист від перевипуску шахраями SIM-карти абонента й отримання доступу до персональних даних.

Компанія lifecell оголошує про запуск освітнього проекту «Підключай майбутнє» з основ телекомунікацій для школярів у Мистецькому Арсеналі. Мобільний додаток «My lifecell» вже давно є однозначним must have для абонентів оператора. Запущено він був у 2012 році, і з тих пір з успіхом замінює кредит онлайн на карту без перевірки кредитної історії багатьом користувачам смартфонів спілкування з оператором кол-центру, web-сайтом компанії або альтернативними сервісами онлайн-поповнення. Навесні цього року оператор lifecell запустив освітній та профорієнтаційний проект з основ телекомунікацій у музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

Додатки від популярних АЗС

За час існування групи учасники отримали прекрасну можливість ще ближче познайомитись з брендом завдяки яскравим постам, живому спілкуванню з однодумцями і захоплюючим акціям. Також, значно зросли обсяги GPRS трафіку до 244 ГБ, що на 118% більше, ніж за аналогічний період 2011 року ГБ. Видає нефінансовий (соціальний) звіт починаючи з 2009 року, а принципи відповідального ведення бізнесу впроваджує від самого початку роботи на українському ринку.

За ініціативи Міністерства освіти і науки України оператор lifecell не тарифікує мобільний інтернет під час користування електронними системами для онлайн-навчання. Ними можна скористатися для оплати дзвінків, використання мобільного інтернету, відправки SMS та інших телекомунікаційних послуг згідно з умовами використання бонусного рахунку. Сервіс «Порівнятор» дозволяє співставити кількість ГБ безлімітного інтернету, яку надають оператори в межах їхніх тарифних планів. Ця опція є особливо популярною серед абонентів, які користуються послугою. Однак найбільшу кількість нових базових станцій від початку війни – 152 – lifecell запустив у західному регіоні України, а саме в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Сюди у березні мігрувало найбільше абонентів lifecell з різних регіонів України – 33%.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Населених пунктів України, де загалом проживає близько 28,7 млн осіб. Протягом жовтня до 4G від діджитал-оператора було підключено 432 населені пункти, де загалом проживає 333 тис. Месенджер BiP дозволяє миттєво відправляти і отримувати повідомлення, документи, фотографії, а також відео- й аудіофайли будь-якого обсягу зі збереженням їхньої якості. До того ж він дає змогу здійснювати дзвінки на всі мобільні телефони без винятку, а не тільки на ті, де встановлений BiP. За умовами акції «Мобільний гостинчик» індивідуальні абоненти lifecell можуть замовити собі чи в подарунок іншому абоненту 30 ГБ інтернету або 300 хвилин на всі номери по Україні (lifecell, міські, мобільні інших операторів) за 30 грн. Нагадаємо, у липні 2020 року lifecell також став генеральним партнером кампанії #ШахрайГудбай.

 • Lifecell запустив акцію для користувачів месенджера BiP – тепер кожна година дзвінків з месенджера на будь-які номери в межах України принесе додатковий 1 ГБ мобільного Інтернету.
 • Цього року для гостей виставки свої соціальні та екологічні проекти презентували близько 30 організацій.
 • На сьогоднішній день радіомережа lifecell на 80% модернізована і готова до запуску технологій наступних поколінь.
 • Найвища цінність для нашої компанії – це люди, і ми робимо все можливе, щоб наші співробітники це відчували.
 • Scholz & Friends було засноване в 1981 році в Німеччині і є частиною Commarco групи.
 • Можуть користуватися мобільним інтернетом на швидкості 3G+ як в областях, де 3G+ мережу уже офіційно запущено, так і у місцях, де вона наразі розгортається.

Lifecell надає вивіску, меблі та предмети інтер’єру для нового магазину. Мобільний оператор lifecell запускає послугу «Тарифна підписка», в межах якої абоненти зможуть отримати знижки при замовленні тарифних пакетів послуг наперед і гарантувати собі незмінність ціни на мобільний зв’язок. Мобільний оператор lifecell запускає універсальну послугу «пРРОфіт від lifecell». Це рішення дозволяє одним пристроєм замінити POS-термінал, касовий апарат (пРРО) та принтер чеків, а також отримати підтримку при підключенні кешпоінт та обслуговуванні обладнання. Тарифний план орієнтований на шкільну аудиторію і доступний для підключення всім новим абонентам. Щоб підключитися до тарифу, абонентам потрібно придбати стартовий пакет «Шкільний Лайф» і активувати SIM-карту, для цього необхідно зателефонувати на будь-який номер або відвідати будь-яку інтернет-сторінку. Перевага нового тарифу ― безлімітні дзвінки на два обрані номери інших мобільних операторів, що надає школяру можливість необмеженого спілкування з батьками або друзями.

Інформація для покупця

Оператор надавав виключно правдиву інформацію щодо лідерства за конкретними показниками, які були підтверджені авторитетними джерелами та не спростовані АМКУ. Абоненти зможуть консультуватися з кваліфікованими лікарями щодо свого стану здоров’я українською чи російською у будь-якій точці світу.

myfishka.com регестрация

Кожне питання супроводжується трьома варіантами відповіді, а гравцеві необхідно вибрати один із варіантів. За правильну відповідь гравцеві нараховується 1 бал, а за неправильний – 0 балів. Якщо гравець встиг пройти всю гру раніше, чим закінчився тиждень – у нього є можливість знову почати грати і збільшити суму набраних балів. Вже можна знайти у вільному доступі в центрах обслуговування абонентів Києва, Одеси, Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Львова та Криму. За результатами голосування соціальний проект «Близькі не за горами» отримав високе визнання і увійшов до числа найкращих проектів цього року, посівши третє місце серед представлених компаній-учасниць.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ми пишаємося тим, що кожного дня робимо щось корисне для суспільства, покращуючи життя навколо, приносячи інновації та роблячи технологічне майбутнє України привабливішим. І, звичайно, ми вдячні за те, що суспільство помічає та цінує ці зусилля. Журнал Companion щорічно проводить традиційний спецпроект «Компанії, які надихають».

Акція діє майже для всіх абонентів lifecell індивідуальної форми обслуговування, що використали наповнення пакету послуг за власним тарифним планом до закінчення періоду його дії та бажають повторно його замовити. Скористатися послугою «Тарифна підписка» можуть активні та нові абоненти lifecell. Послуга доступна за наявності на рахунку достатньої суми миттєвий кредит (вартість 6 або 12 тарифних пакетів послуг зі знижкою) і сплаченого пакету послуг на 4 тижні згідно з активним тарифом. Мобільний оператор lifecell презентував акційний тарифний план «Смарт Лайф Феномен». Основна перевага цієї пропозиції в тому, що абонент отримує свободу вільно розпоряджатися хвилинами і гігабайтами в рамках пакету протягом року.

Бали FISHKA з Lifecell

Компанія придбала апарати ШВЛ типу RV200 та RS300, що призначені для забезпечення інвазивної та неінвазивної, безперервної або переривчастої підтримки дихання для новонароджених, дітей і дорослих пацієнтів. Згідно з даними lifecell, кількість завантажень месенджера BiP в Україні зросла до 1,5 млн, а кількість постійних користувачів збільшилася на 134% порівняно з осінніми показниками 2019 року. Можливість одночасного перегляду на трьох мобільних пристроях для всіх членів родини та зберігання позиції перегляду при зміні пристрою. Тобто можна продовжити перегляд фільму на іншому пристрої з того моменту, де зупинилися.

Dynamic SMS – інноваційна опція, яка виконує аналіз реєстрації абонента у роумінгу і надає інформацію про гостьові мережі, у яких діють вигідні тарифи. Студенти-«джампери» отримують не тільки актуальні онлайн кредит без дзвінків і перевірок теоретичні знання під час семінарів від працівників компанії, але й мають можливість вирішувати практичні задачі під керівництвом кураторів, що супроводжують кожного учасника протягом проекту.

ПДР України

За пригодами казконавтів діти зможуть спостерігати в соціальних мережах lifecell. «Роумінг-п’ятірка» доступна для всіх абонентів lifecell, які обслуговуються за умовами індивідуальних тарифних планів (передплачених і контрактних). Попри чистий збиток компанії у 2-му кварталі 2022 року, зумовлений війною, мобільний оператор lifecell перекаже 40 млн грн UNITED24 – національній фандрейзинговій https://bestchoiceclinic.com/kredobank-kredit-gotivkoju-2023/ платформі на підтримку України. Міністерство цифрової трансформації та мобільний оператор підписали меморандум про співпрацю. Втрата користувачів зафіксована у операторів Vodafone Україна та Київстар – більше 101 тис. Найбільшими складнощами при відновленні зв’язку на звільнених територіях є значні пошкодження й крадіжки обладнання окупантами, а також відсутність енергопостачання.

Основна ідея, яку має донести ролик – це об’єднання в одній сім-карті всіх потреб абонентів у доступному мобільному зв’язку. Нещодавно запропонував своїм абонентам послуги безлімітного доступу до соціальних мереж Facebook і Вконтакте, які дозволяють постійно залишатися онлайн в соціальній мережі та не турбуватися про спожитий трафік. 13 лютого перша програма закінчуилась і всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують їх нові знання та практичну експертизу. Наступний набір до програми заплановано Гроші матеріал з вікіпедії на літо 2015 року і буде відкрито для всіх викладачів технічних вузів, готових присвятити свій час пізнанню світу комунікацій. Оператор відкрив доступ цим абонентам до 3G-мережі і надав у безкоштовне користування 3 Гбайт мобільного інтернету на швидкості 3G+. Вже у перший тиждень після запуску до мережі 3G+ підключилося 17,4% користувачів від всієї абонентської бази в Дніпропетровській області. Загалом абонентами 3G+ у Дніпропетровську та області стали 22,7% від регіональної абонентської бази.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *